Ons team is

Ron Stomp

General Manager

Verantwoordelijk voor de strategie en algehele leiding.

Neem contact op met Ron

Email  rstomp@avance.nl
Telefoon 088-1991 001

Carin Vos

HR manager

Verantwoordelijk voor personeelszaken

Neem contact op met Carin

Email  cvos@avance.nl
Telefoon 088-1991 014

Inge van den Broek

PR / Marketing

Verantwoordelijk voor de PR en Marketing.

Neem contact op met Inge

Email  ivdbroek@avance.nl
Telefoon 088-1991 016

Peter van Schijndel

Sales manager

Verantwoordelijk voor de Sales

Neem contact op met Peter

Email  pvschijndel@avance.nl
Telefoon 088-1991 015

Ronald Degeling

Sales manager

Verantwoordelijk voor de Sales

Neem contact op met Ronald

Email  rdegeling@avance.nl
Telefoon 088-1991 065

Koen van Heese

Business Development

Verantwoordelijk voor het opzetten van nieuwe diensten en producten.

Neem contact op met Koen

Email  kvheese@avance.nl
Telefoon 088-1991 013

Anoeska Kruidbos

Account manager

Verantwoordelijk voor de relaties t.b.v. detachering.

Neem contact op met Anoeska

Email  akruidbos@avance.nl
Telefoon 088-1991 019

Martin van Halen

Resource manager

Verantwoordelijk voor alle aanvragen voor tijdelijk ICT personeel.

Neem contact op met Martin

Email  mvhalen@avance.nl
Telefoon 088-1991 004

Rob Stomp

Resource manager

Verantwoordelijk voor alle aanvragen voor tijdelijk ICT personeel.

Neem contact op met Rob

Email  rjstomp@avance.nl
Telefoon 088-1991 096

Sandra Charlier

Resource manager

Verantwoordelijk voor alle aanvragen voor tijdelijk ICT personeel.

Neem contact op met Sandra

Email  scharlier@avance.nl
Telefoon 088-1991 017

Guillermo Ortiz

Business Unit Manager

Verantwoordelijk voor de werkmaatschappij Application Management.

Neem contact op met Guillermo

Email  gortiz@avance.nl
Telefoon 088-1991 061

Guus Achterberg

Proces Manager

Verantwoordelijk voor Service Level Management.

Neem contact op met Guus

Email  gachterberg@avance.nl
Telefoon 088 – 1991 064

Alex Sweserijnen

Trainer / Sr. Consultant

Verantwoordelijk voor training Packaging.

Neem contact op met Alex

Email  asweserijnen@avance.nl
Telefoon 088-1991 074

Joop Heemskerk

Manager AVANCE ICT Services

Verantwoordelijk voor de werkmaatschappij ICT Services.

Neem contact op met Joop

Email  jheemskerk@avance.nl
Telefoon 088-1991 025

Contact

Uw naam (verplicht)

Uw e-mail (verplicht)

Onderwerp

Uw bericht